Wamia Run Challenge 2024 - lista zapisów

  • wszystkie - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub Listy
    1 Adamczyk Aleksandra 1999 Polska Wrzesina Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    2 Baranowska Mariola 1960 Polska Olsztyn CZORT TEAM WRC 5km Trail Run
    3 Bartnicka Celina 1989 Polska Nikielkowo Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    4 Bartnicki Łukasz 1983 Polska Nikielkowo EGGER Biskupiec biega WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    5 Bartoszewicz Julia 2015 Polska Jaroty AZS Taekwondo Olsztyn Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    6 Bednarski Tymon 2016 Polska Bukwałd Gawron Serwis Team Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    7 Białousz Izabela 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    8 Bogusz Piotr 1990 Polska Olsztyn Kuropatwa Team WRC 21,1km Trail Run
    9 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km
    10 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km
    11 Bystrzycki Radosław 1968 Polska Dobre Miasto Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    12 Chrostowski Sebastian 1993 Polska Ostrów Mazowiecka WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    13 Chudzik Magdalena 1990 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    14 Czeszejko Bohdan 1988 Polska Olsztyn Pszczolkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    15 Dąbkowski Damian 1998 Polska Świętajno indusRUNizacja WRC 5km Trail Run
    WRC 10km ROAD RUN
    16 Dorosz Marta 1985 Poland Ługwałd WRC 5km Trail Run
    17 Dorosz Paweł 1983 Poland Ługwałd WRC 5km Trail Run
    18 Drohomirecki Maciej 2003 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    19 Dudziec Julia 2006 Polska Olsztyn WRC 21,1km ROAD RUN
    20 Dziwiszek Katarzyna 1986 Polska Mątki Są Wolniejsi WRC 21,1km Trail Run
    WRC 10km ROAD RUN
    21 Dziwiszek Tosia 2016 Polska Jonkowo Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    22 Fenik Justyna 1998 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    23 Florczykowska Martyna 1994 Polska Olsztyn Są Wolniejsi WRC 21,1km Trail Run
    WRC 10km ROAD RUN
    24 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km
    25 Gaszyk Jolanta 1984 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    26 Gawrońska Alina 2015 Polska Bukwałd Gawron Serwis Team Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    27 Gawroński Adam 1982 Polska Bukwałd Gawron Serwis Team WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    28 Gisicz Piotr 1981 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    29 Godlewska Renata 1971 PL Warszawa WRC 21,1km ROAD RUN
    30 Gogolewski Marcin 2006 Polska Stawiguda WRC 21,1km ROAD RUN
    31 Grochowska Joanna 1964 Polska Warszawa WRC 21,1km ROAD RUN
    32 Grochulska Lena 2017 Polska Olsztyn Szoguny team Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    33 Grochulski Filip 2020 Polska Olsztyn Szoguny team Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    34 Grosz Szymon 2006 Polska Olsztyn WRC 21,1km ROAD RUN
    35 Groszewska Joanna 1984 Polska Szczytno WRC 5km Trail Run
    36 Grucela Bartosz 1986 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    37 Grządka Barbara 1976 Polska Olsztyn Sim tactix team WRC 5km ROAD RUN
    38 Jankowski Michał 1990 Polska Lidzbark Warmiński soulriders.pl WRC 21,1km Trail Run
    39 Jerszewska Dorota 1993 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    40 Jerszewski Andrzej 1994 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    41 Jędrzejczyk Kamil 1985 Polska Olsztyn Krnąbrne Guźce WRC 5km Trail Run
    42 Jurczak Anna 1979 Polska Warszawa WRC 10km ROAD RUN
    43 Jurczak-oziębło Liwia 2017 Polska Warszawa Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    44 Kalinowski Grzegorz 1979 Polska Dobre Miasto WRC 21,1km ROAD RUN
    45 Kalinowski Jarek 1979 Polska Olsztyn WRC 5km ROAD RUN
    46 Kamińska Teresa 1958 Polska Olsztym Czort Team WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    47 Kiszka-Żarczyńska Dorota 1975 Polska Olsztyn Czort Team WRC 5km Trail Run
    48 Kołakowski Andrzej 1975 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 10km Trail Run
    49 Kołakowski Andrzej 1975 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    50 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km
    51 Kotecki Wiktor 2019 Polska Olsztyn Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    52 Kowalczyk Andrzej 1961 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    53 Kowalewska-bartoszewicz Anna 1983 Polska Jaroty Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    54 Kowalewska-bartoszewicz Anna 1983 Polska Jaroty Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    55 Kowalski Karol 1999 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 21,1km ROAD RUN
    56 Kozłowski Karol 1992 Polska Olsztynek Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    57 Krawczyk Dorota 1984 Polska Ługwald Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    58 Kubicki Sebastian 1990 Polska Olsztyn Kuropatwa Team WRC 10km Trail Run
    59 Kucz Mateusz 1984 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    60 Kulwicki Marcin 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    61 Kulwicki Szymon 2014 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    62 Kuształa Aleksander 2015 POLSKA DOBRE MIASTO #PrezesObiecałNagrodę Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    63 Kuształa Alicja 2016 POLSKA DOBRE MIASTO #PrezesObiecałNagrodę Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    64 Lipnicka Katarzyna 1982 Polska Ostróda Pszczółkowski Team WRC 21,1km ROAD RUN
    65 Lis Aneta 1981 Polska Kieźliny WRC 10km ROAD RUN
    66 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km
    67 Maj Alicja 1998 Polska Olsztyn WRC 5km ROAD RUN
    68 Małgorzewicz Adrian 1998 Polska Olsztyn WRC 21,1km ROAD RUN
    69 Martynajtis Kamil 1992 Polska Olsztyn WRC 5km ROAD RUN
    70 Matyjewicz Łukasz 1984 Polska Olsztyn WRC 21,1km Trail Run
    71 Mazonik Justyna 1983 Polska Gutkowo Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    72 Mazur Marek 1999 Polska Olsztyn 20Nomads WRC 21,1km Trail Run
    73 Mieczkowska Małgorzata 1981 PL Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    74 Mikielski Paweł 1983 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    75 Miranowicz Mateusz 1996 Polska Bartoszyce Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    76 Mitręga Daria 1990 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 10km ROAD RUN
    77 Modzelewska Agnieszka 1983 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    78 Nahibowicz Mikołaj 2012 Polska Olsztyn Team Prawie_Pro Dzieci 11 – 13 lat dystans ok. 800m (dla urodzonych w okresie 01.01.2011-31.12.2013)
    79 Najda Ewa 1973 Polska Olsztyn Są Wolniejsi WRC 21,1km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    80 Nas Tobiasz 2017 Polska Olsztyn Szoguny team Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    81 Niska Aleksandra 1987 Polska Olsztyn CZORT TEAM WRC 5km Trail Run
    82 Nojman Rafał 1984 Polska Dobre Miasto forBET Runners WRC 5km ROAD RUN
    83 Olszewski Kamil 1994 Polska Nidzica Pszczółkowski team WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    84 Ośko Mirosław 1988 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    85 Oziębło Marcin 1977 Polska Łuków Wulkany Miłości WRC 21,1km ROAD RUN
    86 Paduszyńska Dorota 1975 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    87 Paltian Piotr 1971 Polska Dywity Są Wolniejsi WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    88 Pawłowski Bartosz 1972 Polska Warszawa WRC 21,1km ROAD RUN
    89 Pieńkowski Adam 1985 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    90 Piniewski Artur 1974 Polska Olsztyn Team Kopeć WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    91 Piniewski Robert 1973 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    92 Podwalska Emilia 1987 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    93 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    WRC 10km Trail Run
    WRC 21,1km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    WRC 10km ROAD RUN
    WRC 21,1km ROAD RUN
    Trail DAY HERO 5+10+21,1km
    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km
    SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km
    94 Radziewicz Iwona 1982 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km Trail Run
    95 Rozicka Adriana 1991 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 21,1km ROAD RUN
    96 Sawicz Kacper 2004 Polska Dobre Miasto Pszczółkowski Team WRC 10km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    97 Serafin Borys 2019 Polska Olsztyn Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    98 Skubij Damian 1992 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    99 Słowik Jarosław 1994 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 21,1km Trail Run
    100 Sowa Andrzej 1981 Polska Pilawa WRC 21,1km ROAD RUN
    101 Staniucha Dominik 1987 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    WRC 21,1km ROAD RUN
    102 Szatkowski Wiktor 2006 Polska Stawiguda WRC 21,1km ROAD RUN
    103 Szostakowski Jaroslaw 1967 Polska Warszawa Biegamy z Ochotą WRC 21,1km ROAD RUN
    104 Szostawicka Małgorzata 1977 Polska Olsztyn WRC 5km ROAD RUN
    105 Szostawicki Michał 1977 Polska Olsztyn WRC 10km ROAD RUN
    106 Szpendowski Marek 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 21,1km ROAD RUN
    107 Sztylc Klaudia 2014 Polska Olsztyn Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    108 Szwajorek Ewelina 1987 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    109 Szymańska Ewa 1980 Poland Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    110 Świętochowski Tomasz 1987 Polska Łukta Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    111 Tarka Dorota 1985 Polska Olsztyn WRC 5km ROAD RUN
    112 Tochwin Marcel 2016 Polska Wójtowo Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    113 Tomczak Tomasz 1981 Polska GDAŃSK WRC 10km ROAD RUN
    114 Wajzer Zofia 2005 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    115 Warda Kamil 1998 Polska Bartoszyce Pszczółkowski Team WRC 5km ROAD RUN
    116 WardĘga MichaŁ 1986 Polska ORNETA Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    117 Wdowiak Wojciech 1973 Polska Olsztyn WRC 5km Trail Run
    WRC 5km ROAD RUN
    118 Więcek Przemek 1983 Polska Olsztyn WRC 10km ROAD RUN
    119 Worobel Mateusz 1987 Polska Dywity Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    120 Wróblewski Tomasz 1979 Polska Kętrzyn WRC 5km ROAD RUN
    121 Zajko Patryk 1993 Polska Olsztyn WRC 5km ROAD RUN
    122 Zaniewska-wichrowska Emilia 1980 Polska Bartąg Pszczółkowski Team WRC 10km ROAD RUN
    123 Żujewski Paweł 1996 Polska Olsztyn WRC 5km ROAD RUN

    wszystkie - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub Listy
    1 Szostawicki Michał 1977 Polska Olsztyn WRC 10km ROAD RUN
  • WRC 5km Trail Run - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Baranowska Mariola 1960 Polska Olsztyn CZORT TEAM
    2 Bartnicka Celina 1989 Polska Nikielkowo Pszczółkowski Team
    3 Białousz Izabela 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    4 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    5 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    6 Chrostowski Sebastian 1993 Polska Ostrów Mazowiecka
    7 Chudzik Magdalena 1990 Polska Olsztyn
    8 Dąbkowski Damian 1998 Polska Świętajno indusRUNizacja
    9 Dorosz Marta 1985 Poland Ługwałd
    10 Dorosz Paweł 1983 Poland Ługwałd
    11 Drohomirecki Maciej 2003 Polska Olsztyn
    12 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    13 Gaszyk Jolanta 1984 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    14 Gawroński Adam 1982 Polska Bukwałd Gawron Serwis Team
    15 Gisicz Piotr 1981 Polska Olsztyn
    16 Groszewska Joanna 1984 Polska Szczytno
    17 Jędrzejczyk Kamil 1985 Polska Olsztyn Krnąbrne Guźce
    18 Kamińska Teresa 1958 Polska Olsztym Czort Team
    19 Kiszka-Żarczyńska Dorota 1975 Polska Olsztyn Czort Team
    20 Kołakowski Andrzej 1975 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    21 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    22 Kowalczyk Andrzej 1961 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    23 Kowalewska-bartoszewicz Anna 1983 Polska Jaroty Pszczółkowski Team
    24 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    25 Mazonik Justyna 1983 Polska Gutkowo Pszczółkowski Team
    26 Mikielski Paweł 1983 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    27 Mitręga Daria 1990 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    28 Modzelewska Agnieszka 1983 Polska Olsztyn
    29 Niska Aleksandra 1987 Polska Olsztyn CZORT TEAM
    30 Paduszyńska Dorota 1975 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    31 Paltian Piotr 1971 Polska Dywity Są Wolniejsi
    32 Pieńkowski Adam 1985 Polska Olsztyn
    33 Piniewski Robert 1973 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    34 Podwalska Emilia 1987 Polska Olsztyn
    35 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team
    36 Radziewicz Iwona 1982 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    37 Skubij Damian 1992 Polska Olsztyn
    38 Staniucha Dominik 1987 Polska Olsztyn
    39 Wdowiak Wojciech 1973 Polska Olsztyn

    WRC 5km Trail Run - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • WRC 10km Trail Run - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Bartnicka Celina 1989 Polska Nikielkowo Pszczółkowski Team
    2 Białousz Izabela 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    3 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    4 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    5 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    6 Gaszyk Jolanta 1984 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    7 Kołakowski Andrzej 1975 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    8 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    9 Kubicki Sebastian 1990 Polska Olsztyn Kuropatwa Team
    10 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    11 Paltian Piotr 1971 Polska Dywity Są Wolniejsi
    12 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team
    13 Sawicz Kacper 2004 Polska Dobre Miasto Pszczółkowski Team

    WRC 10km Trail Run - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • WRC 21,1km Trail Run - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Bartnicka Celina 1989 Polska Nikielkowo Pszczółkowski Team
    2 Białousz Izabela 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    3 Bogusz Piotr 1990 Polska Olsztyn Kuropatwa Team
    4 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    5 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    6 Dziwiszek Katarzyna 1986 Polska Mątki Są Wolniejsi
    7 Florczykowska Martyna 1994 Polska Olsztyn Są Wolniejsi
    8 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    9 Jankowski Michał 1990 Polska Lidzbark Warmiński soulriders.pl
    10 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    11 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    12 Matyjewicz Łukasz 1984 Polska Olsztyn
    13 Mazur Marek 1999 Polska Olsztyn 20Nomads
    14 Najda Ewa 1973 Polska Olsztyn Są Wolniejsi
    15 Paltian Piotr 1971 Polska Dywity Są Wolniejsi
    16 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team
    17 Słowik Jarosław 1994 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team

    WRC 21,1km Trail Run - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • WRC 5km ROAD RUN - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Adamczyk Aleksandra 1999 Polska Wrzesina Pszczółkowski Team
    2 Bartnicki Łukasz 1983 Polska Nikielkowo EGGER Biskupiec biega
    3 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    4 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    5 Bystrzycki Radosław 1968 Polska Dobre Miasto Pszczółkowski Team
    6 Chrostowski Sebastian 1993 Polska Ostrów Mazowiecka
    7 Fenik Justyna 1998 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    8 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    9 Gawroński Adam 1982 Polska Bukwałd Gawron Serwis Team
    10 Gisicz Piotr 1981 Polska Olsztyn
    11 Grządka Barbara 1976 Polska Olsztyn Sim tactix team
    12 Jerszewski Andrzej 1994 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    13 Kalinowski Jarek 1979 Polska Olsztyn
    14 Kamińska Teresa 1958 Polska Olsztym Czort Team
    15 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    16 Kowalczyk Andrzej 1961 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    17 Kowalewska-bartoszewicz Anna 1983 Polska Jaroty Pszczółkowski Team
    18 Kozłowski Karol 1992 Polska Olsztynek Pszczółkowski Team
    19 Krawczyk Dorota 1984 Polska Ługwald Pszczółkowski Team
    20 Kucz Mateusz 1984 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    21 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    22 Maj Alicja 1998 Polska Olsztyn
    23 Martynajtis Kamil 1992 Polska Olsztyn
    24 Mazonik Justyna 1983 Polska Gutkowo Pszczółkowski Team
    25 Mieczkowska Małgorzata 1981 PL Olsztyn Pszczółkowski Team
    26 Mikielski Paweł 1983 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    27 Miranowicz Mateusz 1996 Polska Bartoszyce Pszczółkowski Team
    28 Najda Ewa 1973 Polska Olsztyn Są Wolniejsi
    29 Nojman Rafał 1984 Polska Dobre Miasto forBET Runners
    30 Olszewski Kamil 1994 Polska Nidzica Pszczółkowski team
    31 Piniewski Artur 1974 Polska Olsztyn Team Kopeć
    32 Piniewski Robert 1973 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    33 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team
    34 Sawicz Kacper 2004 Polska Dobre Miasto Pszczółkowski Team
    35 Szostawicka Małgorzata 1977 Polska Olsztyn
    36 Szwajorek Ewelina 1987 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    37 Szymańska Ewa 1980 Poland Olsztyn Pszczółkowski Team
    38 Tarka Dorota 1985 Polska Olsztyn
    39 Wajzer Zofia 2005 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    40 Warda Kamil 1998 Polska Bartoszyce Pszczółkowski Team
    41 Wdowiak Wojciech 1973 Polska Olsztyn
    42 Wróblewski Tomasz 1979 Polska Kętrzyn
    43 Zajko Patryk 1993 Polska Olsztyn
    44 Żujewski Paweł 1996 Polska Olsztyn

    WRC 5km ROAD RUN - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • WRC 10km ROAD RUN - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Adamczyk Aleksandra 1999 Polska Wrzesina Pszczółkowski Team
    2 Bartnicki Łukasz 1983 Polska Nikielkowo EGGER Biskupiec biega
    3 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    4 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    5 Czeszejko Bohdan 1988 Polska Olsztyn Pszczolkowski Team
    6 Dąbkowski Damian 1998 Polska Świętajno indusRUNizacja
    7 Dziwiszek Katarzyna 1986 Polska Mątki Są Wolniejsi
    8 Florczykowska Martyna 1994 Polska Olsztyn Są Wolniejsi
    9 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    10 Grucela Bartosz 1986 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    11 Jerszewska Dorota 1993 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    12 Jurczak Anna 1979 Polska Warszawa
    13 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    14 Kulwicki Marcin 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    15 Lis Aneta 1981 Polska Kieźliny
    16 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    17 Mitręga Daria 1990 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    18 Olszewski Kamil 1994 Polska Nidzica Pszczółkowski team
    19 Ośko Mirosław 1988 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    20 Piniewski Artur 1974 Polska Olsztyn Team Kopeć
    21 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team
    22 Szostawicki Michał 1977 Polska Olsztyn
    23 Świętochowski Tomasz 1987 Polska Łukta Pszczółkowski Team
    24 Tomczak Tomasz 1981 Polska GDAŃSK
    25 WardĘga MichaŁ 1986 Polska ORNETA Pszczółkowski Team
    26 Więcek Przemek 1983 Polska Olsztyn
    27 Worobel Mateusz 1987 Polska Dywity Pszczółkowski Team
    28 Zaniewska-wichrowska Emilia 1980 Polska Bartąg Pszczółkowski Team

    WRC 10km ROAD RUN - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Szostawicki Michał 1977 Polska Olsztyn
  • WRC 21,1km ROAD RUN - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Adamczyk Aleksandra 1999 Polska Wrzesina Pszczółkowski Team
    2 Bartnicki Łukasz 1983 Polska Nikielkowo EGGER Biskupiec biega
    3 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    4 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    5 Dudziec Julia 2006 Polska Olsztyn
    6 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    7 Godlewska Renata 1971 PL Warszawa
    8 Gogolewski Marcin 2006 Polska Stawiguda
    9 Grochowska Joanna 1964 Polska Warszawa
    10 Grosz Szymon 2006 Polska Olsztyn
    11 Kalinowski Grzegorz 1979 Polska Dobre Miasto
    12 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    13 Kowalski Karol 1999 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    14 Lipnicka Katarzyna 1982 Polska Ostróda Pszczółkowski Team
    15 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    16 Małgorzewicz Adrian 1998 Polska Olsztyn
    17 Olszewski Kamil 1994 Polska Nidzica Pszczółkowski team
    18 Oziębło Marcin 1977 Polska Łuków Wulkany Miłości
    19 Pawłowski Bartosz 1972 Polska Warszawa
    20 Piniewski Artur 1974 Polska Olsztyn Team Kopeć
    21 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team
    22 Rozicka Adriana 1991 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    23 Sowa Andrzej 1981 Polska Pilawa
    24 Staniucha Dominik 1987 Polska Olsztyn
    25 Szatkowski Wiktor 2006 Polska Stawiguda
    26 Szostakowski Jaroslaw 1967 Polska Warszawa Biegamy z Ochotą
    27 Szpendowski Marek 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team

    WRC 21,1km ROAD RUN - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Trail DAY HERO 5+10+21,1km - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Bartnicka Celina 1989 Polska Nikielkowo Pszczółkowski Team
    2 Białousz Izabela 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    3 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    4 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    5 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    6 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    7 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    8 Paltian Piotr 1971 Polska Dywity Są Wolniejsi
    9 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team

    Trail DAY HERO 5+10+21,1km - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • ROAD DAY HERO 5+10+21,1km - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Adamczyk Aleksandra 1999 Polska Wrzesina Pszczółkowski Team
    2 Bartnicki Łukasz 1983 Polska Nikielkowo EGGER Biskupiec biega
    3 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    4 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    5 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    6 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    7 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    8 Olszewski Kamil 1994 Polska Nidzica Pszczółkowski team
    9 Piniewski Artur 1974 Polska Olsztyn Team Kopeć
    10 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team

    ROAD DAY HERO 5+10+21,1km - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Borowik Krzysztof 1993 Polska Rumia
    2 Bujalski Konrad 1999 Polska Warszawa GKS Tachimetr Warszawa
    3 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    4 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    5 Łazicka Kamila 1980 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    6 Pszczółkowski Paweł 1988 Polska OLSZTYN Pszczółkowski Team

    SUPER HERO WRC (TRAIL+ROAD) 72,2km - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Grochulska Lena 2017 Polska Olsztyn Szoguny team
    2 Grochulski Filip 2020 Polska Olsztyn Szoguny team
    3 Jurczak-oziębło Liwia 2017 Polska Warszawa
    4 Kotecki Wiktor 2019 Polska Olsztyn
    5 Nas Tobiasz 2017 Polska Olsztyn Szoguny team
    6 Serafin Borys 2019 Polska Olsztyn

    Dzieci do lat 7 dystans ok. 300m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Bartoszewicz Julia 2015 Polska Jaroty AZS Taekwondo Olsztyn
    2 Bednarski Tymon 2016 Polska Bukwałd Gawron Serwis Team
    3 Dziwiszek Tosia 2016 Polska Jonkowo
    4 Gawrońska Alina 2015 Polska Bukwałd Gawron Serwis Team
    5 Kulwicki Szymon 2014 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    6 Kuształa Aleksander 2015 POLSKA DOBRE MIASTO #PrezesObiecałNagrodę
    7 Kuształa Alicja 2016 POLSKA DOBRE MIASTO #PrezesObiecałNagrodę
    8 Sztylc Klaudia 2014 Polska Olsztyn
    9 Tochwin Marcel 2016 Polska Wójtowo

    Dzieci 8 – 10 lat dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Dzieci 11 – 13 lat dystans ok. 800m (dla urodzonych w okresie 01.01.2011-31.12.2013) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Nahibowicz Mikołaj 2012 Polska Olsztyn Team Prawie_Pro

    Dzieci 11 – 13 lat dystans ok. 800m (dla urodzonych w okresie 01.01.2011-31.12.2013) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Młodzież 14 – 16 lat dystans ok. 1200m (dla urodzonych w okresie 01.01.2008-31.12.2010) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -

    Młodzież 14 – 16 lat dystans ok. 1200m (dla urodzonych w okresie 01.01.2008-31.12.2010) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -