Ukiel Olsztyn Półmaraton 2024 - lista zapisów

  • wszystkie - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub Listy
    1 Bagiński Łukasz 1989 Polska Bartąg VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    2 Borowik Paweł 1981 Polska Bełchatów PIF-PAF VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    3 Całusiński Krzysztof 1989 Polska Radom VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    4 Chrostowski Sebastian 1993 Polska Ostrów Mazowiecka 5km RUN
    5 Cieślakiewicz Kasia 1982 PL Olsztyn WMSK Olsztynka Szkółka Triathlonu 5km RUN
    6 Dobrosz Michał 1980 Polska Łódź VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    7 Dombkowska Gabriela 1992 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    8 Dublanka Dawid 1976 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    9 Filipkowski Łukasz 1991 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    10 Gajewska Monika 1998 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    11 Gajewski Krzysztof 1987 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    12 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    13 Gałacki Jeremi 2016 Polska Warszawa miniUKIEL - Dzieci 8 – 10 lat, dystans ok. 300m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    14 Gawerski Leszek 1976 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    15 Gąsowska-Śliwińska Renata 1978 Polska Warszawa Dream Run VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    16 Golks Patryk 2000 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    17 Gutowski Grzegorz 1987 Polska Barczewo VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    18 Gutowski Stanisław 1989 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    19 Hinz Damian 1991 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    20 Jakubiak Rafał 1978 Poland Warszawa Biegamy z Ochotą VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    21 Jurczak-oziĘbŁo Kuba 2022 Polska Warszawa miniUKIEL - Dzieci do lat 7, dystans ok. 200m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    22 Jurczak-oziĘbŁo Liwia 2017 Polska Warszawa miniUKIEL - Dzieci do lat 7, dystans ok. 200m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    23 Kaczmarczyk Patryk 1990 Polska Gdańsk VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    24 Kalinowski Jarek 1979 Polska Olsztyn 5km RUN
    25 Klubiński Mariusz 1991 Polska Lublin VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    26 Kmieciński Szymon 1987 Polska Bartąg VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    27 Konieczny Grzegorz 1980 Polska Gdańsk Fighting Runners VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    28 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    29 Kostyra Łukasz 1983 Polska Jaroty Mount Blanc Team VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    30 Kościk Jakub 1985 Polska Warszawa Adidas Runners Warsaw VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    31 Kowalska Iga 2017 polska olsztyn lekkoatletyka dla najmlodszych miniUKIEL - Dzieci do lat 7, dystans ok. 200m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    32 Kowalski Grzegorz 1974 Polska Olsztyn Orange Polska VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    33 Kowalski Jacek 1977 polska olsztyn lekkoatletyka dla najmlodszych VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    34 Kozak Przemysław 1980 Polska Olsztyn Kozak Sport Team VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    35 Kubicki Sebastian 1990 Polska Olsztyn Kuropatwa Team VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    36 Kulwicki Marcin 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    37 Kunda-nowak Edyta 1980 Polska Łupstych Kriss Coaching VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    38 Leśny Andrzej 1979 Polska Olsztyn Mount Blanc Team VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    39 Łuczyński Krystian 1993 Polska Łódź VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    40 Machajewska Aurelia 2003 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    41 Mackiewicz Klaudia 2007 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    42 Małgorzewicz Adrian 1998 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    43 Marcinowicz Hanna 2004 Polska Kleosin VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    44 Mazonik Justyna 1983 Polska Gutkowo Pszczółkowski Team 5km RUN
    45 Mieczkowska Małgorzata 1981 PL Olsztyn Pszczółkowski team 5km RUN
    46 Mikołajewska Anna 1980 Polska Olsztyn 5km RUN
    47 Mitkowski Daniel 1975 Polska Olsztyn AKM Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    48 Onichimowski Piotr 1979 Polska Stawiguda VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    49 Oziębło Marcin 1977 Polska Łuków Wulkany Miłości VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    50 Piórkowski Michał 1989 Poland Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    51 Pliszka Barbara 2017 Polska Olsztyn Pliszka Biega miniUKIEL - Dzieci do lat 7, dystans ok. 200m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017)
    52 Pliszka Maja 2013 Polska Olsztyn Pliszka Biega miniUKIEL - Dzieci 11 – 13 lat, dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2011-31.12.2013)
    53 Pliszka Malgorzata 1980 Polska Olsztyn Pliszka Biega 5km RUN
    54 Romanik Magdalena 1989 Polska Lidzbark Warmiński 5km RUN
    55 Rudnik Katarzyna 1983 Polska Warszawa KB Pace VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    56 Sasinowska Weronika 2000 Polska Olsztyn MyGym VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    57 Szewczyk Ada 2014 Polska Olsztyn KS Szkoła Lekkiej Olsztyn miniUKIEL - Dzieci 8 – 10 lat, dystans ok. 300m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016)
    58 Szulich Andrzej 1985 PL Olsztyn Są wolniejsi VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    59 Świder Małgorzata 1985 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    60 Tetfejer Katarzyna 2000 Polska Brakmiasta MyGym VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    61 Tomczyk Anna 1989 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    62 Tromza Yauheni 1987 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    63 Trzonkowska Emilia 1985 Polska Olsztyn 5km RUN
    64 Waszak Celina 1988 Polska Gdynia Kuternóżka Dream Team VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    65 Wierzbowski Tomasz 1995 Polska Bartoszyce VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    66 Wightman Agata 1983 Polska Mrągowo VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    67 Wojtkiewicz Łukasz 1985 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    68 Wróblewski Tomasz 1979 Polska Kętrzyn 5km RUN
    69 Zaleska Joanna 1971 United Kingdom Basingstoke VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    70 Zawłocki Daniel 1979 Polska Komorowo VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    71 Zmuda-trzebiatowska Dorota 1988 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    72 Żebrowski Jacek 1984 Polska Kierzliny VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
    73 Żęgota Jakub 2000 Polska Olsztyn VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton

    wszystkie - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub Listy
    1 Pukszto Lidia 2007 Polska Gietrzwałd VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton
  • VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Bagiński Łukasz 1989 Polska Bartąg
    2 Borowik Paweł 1981 Polska Bełchatów PIF-PAF
    3 Całusiński Krzysztof 1989 Polska Radom
    4 Dobrosz Michał 1980 Polska Łódź
    5 Dombkowska Gabriela 1992 Polska Olsztyn
    6 Dublanka Dawid 1976 Polska Olsztyn
    7 Filipkowski Łukasz 1991 Polska Olsztyn
    8 Gajewska Monika 1998 Polska Olsztyn
    9 Gajewski Krzysztof 1987 Polska Olsztyn
    10 Gałacka Joanna 1976 Polska Warszawa
    11 Gawerski Leszek 1976 Polska Olsztyn
    12 Gąsowska-Śliwińska Renata 1978 Polska Warszawa Dream Run
    13 Golks Patryk 2000 Polska Olsztyn
    14 Gutowski Grzegorz 1987 Polska Barczewo
    15 Gutowski Stanisław 1989 Polska Olsztyn
    16 Hinz Damian 1991 Polska Olsztyn
    17 Jakubiak Rafał 1978 Poland Warszawa Biegamy z Ochotą
    18 Kaczmarczyk Patryk 1990 Polska Gdańsk
    19 Klubiński Mariusz 1991 Polska Lublin
    20 Kmieciński Szymon 1987 Polska Bartąg
    21 Konieczny Grzegorz 1980 Polska Gdańsk Fighting Runners
    22 Kornatowski Robert 1986 Polska Bartąg
    23 Kostyra Łukasz 1983 Polska Jaroty Mount Blanc Team
    24 Kościk Jakub 1985 Polska Warszawa Adidas Runners Warsaw
    25 Kowalski Grzegorz 1974 Polska Olsztyn Orange Polska
    26 Kowalski Jacek 1977 polska olsztyn lekkoatletyka dla najmlodszych
    27 Kozak Przemysław 1980 Polska Olsztyn Kozak Sport Team
    28 Kubicki Sebastian 1990 Polska Olsztyn Kuropatwa Team
    29 Kulwicki Marcin 1978 Polska Olsztyn Pszczółkowski Team
    30 Kunda-nowak Edyta 1980 Polska Łupstych Kriss Coaching
    31 Leśny Andrzej 1979 Polska Olsztyn Mount Blanc Team
    32 Łuczyński Krystian 1993 Polska Łódź
    33 Machajewska Aurelia 2003 Polska Olsztyn
    34 Mackiewicz Klaudia 2007 Polska Olsztyn
    35 Małgorzewicz Adrian 1998 Polska Olsztyn
    36 Marcinowicz Hanna 2004 Polska Kleosin
    37 Mitkowski Daniel 1975 Polska Olsztyn AKM Olsztyn
    38 Onichimowski Piotr 1979 Polska Stawiguda
    39 Oziębło Marcin 1977 Polska Łuków Wulkany Miłości
    40 Piórkowski Michał 1989 Poland Olsztyn
    41 Rudnik Katarzyna 1983 Polska Warszawa KB Pace
    42 Sasinowska Weronika 2000 Polska Olsztyn MyGym
    43 Szulich Andrzej 1985 PL Olsztyn Są wolniejsi
    44 Świder Małgorzata 1985 Polska Olsztyn
    45 Tetfejer Katarzyna 2000 Polska Brakmiasta MyGym
    46 Tomczyk Anna 1989 Polska Olsztyn
    47 Tromza Yauheni 1987 Polska Olsztyn
    48 Waszak Celina 1988 Polska Gdynia Kuternóżka Dream Team
    49 Wierzbowski Tomasz 1995 Polska Bartoszyce
    50 Wightman Agata 1983 Polska Mrągowo
    51 Wojtkiewicz Łukasz 1985 Polska Olsztyn
    52 Zaleska Joanna 1971 United Kingdom Basingstoke
    53 Zawłocki Daniel 1979 Polska Komorowo
    54 Zmuda-trzebiatowska Dorota 1988 Polska Olsztyn
    55 Żebrowski Jacek 1984 Polska Kierzliny
    56 Żęgota Jakub 2000 Polska Olsztyn

    VIII UKIEL Olsztyn Półmaraton - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Pukszto Lidia 2007 Polska Gietrzwałd
  • 5km RUN - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Chrostowski Sebastian 1993 Polska Ostrów Mazowiecka
    2 Cieślakiewicz Kasia 1982 PL Olsztyn WMSK Olsztynka Szkółka Triathlonu
    3 Kalinowski Jarek 1979 Polska Olsztyn
    4 Mazonik Justyna 1983 Polska Gutkowo Pszczółkowski Team
    5 Mieczkowska Małgorzata 1981 PL Olsztyn Pszczółkowski team
    6 Mikołajewska Anna 1980 Polska Olsztyn
    7 Pliszka Malgorzata 1980 Polska Olsztyn Pliszka Biega
    8 Romanik Magdalena 1989 Polska Lidzbark Warmiński
    9 Trzonkowska Emilia 1985 Polska Olsztyn
    10 Wróblewski Tomasz 1979 Polska Kętrzyn

    5km RUN - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • miniUKIEL - Dzieci do lat 7, dystans ok. 200m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Jurczak-oziĘbŁo Kuba 2022 Polska Warszawa
    2 Jurczak-oziĘbŁo Liwia 2017 Polska Warszawa
    3 Kowalska Iga 2017 polska olsztyn lekkoatletyka dla najmlodszych
    4 Pliszka Barbara 2017 Polska Olsztyn Pliszka Biega

    miniUKIEL - Dzieci do lat 7, dystans ok. 200m (dla dzieci urodzonych po 01.01.2017) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • miniUKIEL - Dzieci 8 – 10 lat, dystans ok. 300m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Gałacki Jeremi 2016 Polska Warszawa
    2 Szewczyk Ada 2014 Polska Olsztyn KS Szkoła Lekkiej Olsztyn

    miniUKIEL - Dzieci 8 – 10 lat, dystans ok. 300m (dla urodzonych w okresie 01.01.2014-31.12.2016) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • miniUKIEL - Dzieci 11 – 13 lat, dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2011-31.12.2013) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Pliszka Maja 2013 Polska Olsztyn Pliszka Biega

    miniUKIEL - Dzieci 11 – 13 lat, dystans ok. 400m (dla urodzonych w okresie 01.01.2011-31.12.2013) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • miniUKIEL - Młodzież 14 – 16 lat, dystans ok. 800m (dla urodzonych w okresie 01.01.2008-31.12.2010) - opłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -

    miniUKIEL - Młodzież 14 – 16 lat, dystans ok. 800m (dla urodzonych w okresie 01.01.2008-31.12.2010) - nieopłacone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -