Rozbiegani nad Długim - lista zapisów

  • wszystkie - zatwierdzone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub Listy
    1 Bilska Anna 1985 Polska Olsztyn Zespół 3 osoby
    2 Czajkowski Michał 1984 Polska Olsztyn Zespół 3 osoby
    3 Czerpak Katarzyna 1986 Polska Olsztyn Zespół 6 osób
    4 Dowgun Marta 1986 Polska Olsztyn Zespół 3 osoby
    5 G Monika 1989 PL Jonkowo Zespół 3 osoby
    6 Gricman Karolina 1990 Polska Olsztyn Zespół 6 osób
    7 Grzyb Daniel 1982 Polska Olsztyn Zespół 5 osób
    8 Horszwald Wirginia 1986 Polska Olsztyn Pędzące kapibary Zespół 4 osoby
    9 Kacz Martabogo25qb0rn1988@gmail.com 1988 Polska Olsztyn Zespół 6 osób
    10 Kołba-górna Magda 1989 Polska Olsztyn Zespół 6 osób
    11 Marciniak Marta 1994 Polska Olsztyn Olimpica Zespół 4 osoby
    12 Michalska Magdalena 1982 Polska Barczewo Zespół 4 osoby
    13 Milewska Zuzanna 2001 Polska Olsztyn Zespół 3 osoby
    14 Mróz Marta 1989 Polska Olsztyn Mrozki Zespół 5 osób
    15 Nicewicz Marta 1985 Polska Olsztyn Zespół 5 osób
    16 Nozdrzykowska Katarzyna 1986 Polska Olsztyn Zespół 4 osoby
    17 Piasecka-krysztul Anna 1982 Poland Olsztyn Zespół 3 osoby
    18 Pilis Aniela 1986 POLSKA OLSZTYN Zespół 5 osób
    19 Pressler Małgorzata 1986 Polska Olsztyn Zespół 4 osoby
    20 Rocko Agnieszka 2024 Polska Ostróda Zespół 2 osoby
    21 Ruchlewski Ryszard 1982 Polsks Sząbruk Zespół 2 osoby
    22 Ryłka Agnieszka 1982 Polska Olsztyn Zespół 4 osoby
    23 Slavova Elena 1982 PL Olsztyn Zespół 6 osób
    24 Szostawicka Małgorzata 1977 Polska Olsztyn Zespół 6 osób
    25 Tuminski Artur 1981 Polska Olsztyn Zespół 4 osoby
    26 Witkowska Agnieszka 1983 Polska Olsztyn Zespół 6 osób
    27 Wojciechowska Karolina 1993 Polska Olsztyn Zespół 4 osoby
    28 Zielińska Agata 1993 Polska Olsztyn Zespół 3 osoby
    29 Zwalińska Joanna 2024 Polska Olsztyn Zespół 4 osoby
    30 Żebrowska Magdalena 1984 Polska Olsztyn Zespół 3 osoby

    wszystkie - oczekujące

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub Listy
    - brak -
  • Zespół 2 osoby - zatwierdzone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Rocko Agnieszka 2024 Polska Ostróda
    2 Ruchlewski Ryszard 1982 Polsks Sząbruk

    Zespół 2 osoby - oczekujące

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Zespół 3 osoby - zatwierdzone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Bilska Anna 1985 Polska Olsztyn
    2 Czajkowski Michał 1984 Polska Olsztyn
    3 Dowgun Marta 1986 Polska Olsztyn
    4 G Monika 1989 PL Jonkowo
    5 Milewska Zuzanna 2001 Polska Olsztyn
    6 Piasecka-krysztul Anna 1982 Poland Olsztyn
    7 Zielińska Agata 1993 Polska Olsztyn
    8 Żebrowska Magdalena 1984 Polska Olsztyn

    Zespół 3 osoby - oczekujące

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Zespół 4 osoby - zatwierdzone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Horszwald Wirginia 1986 Polska Olsztyn Pędzące kapibary
    2 Marciniak Marta 1994 Polska Olsztyn Olimpica
    3 Michalska Magdalena 1982 Polska Barczewo
    4 Nozdrzykowska Katarzyna 1986 Polska Olsztyn
    5 Pressler Małgorzata 1986 Polska Olsztyn
    6 Ryłka Agnieszka 1982 Polska Olsztyn
    7 Tuminski Artur 1981 Polska Olsztyn
    8 Wojciechowska Karolina 1993 Polska Olsztyn
    9 Zwalińska Joanna 2024 Polska Olsztyn

    Zespół 4 osoby - oczekujące

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Zespół 5 osób - zatwierdzone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Grzyb Daniel 1982 Polska Olsztyn
    2 Mróz Marta 1989 Polska Olsztyn Mrozki
    3 Nicewicz Marta 1985 Polska Olsztyn
    4 Pilis Aniela 1986 POLSKA OLSZTYN

    Zespół 5 osób - oczekujące

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -
  • Zespół 6 osób - zatwierdzone

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    1 Czerpak Katarzyna 1986 Polska Olsztyn
    2 Gricman Karolina 1990 Polska Olsztyn
    3 Kacz Martabogo25hun3c81988@gmail.com 1988 Polska Olsztyn
    4 Kołba-górna Magda 1989 Polska Olsztyn
    5 Slavova Elena 1982 PL Olsztyn
    6 Szostawicka Małgorzata 1977 Polska Olsztyn
    7 Witkowska Agnieszka 1983 Polska Olsztyn

    Zespół 6 osób - oczekujące

    Lista w kolejności alfabetycznej
    Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kraj Miejscowość Klub
    - brak -